Предмет: Физика,
автор: a96025313
Координата прямолінійного руху тіла під дією сили 12Н змінюється за законом х=10-3t+2t2. Визначте масу тіла.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Для визначення маси тіла необхідно знати прискорення, яке воно набуває під дією сили. Прискорення можна отримати, взявши другу похідну координати х по відношенню до часу t.
Закон руху: x = 10 - 3t + 2t^2
Перша похідна: v = dx/dt = -3 + 4t
Друга похідна: a = dv/dt = d^2x/dt^2 = 4
Отже, прискорення тіла дорівнює 4 м/с^2.
Масу тіла можна визначити, застосовуючи другий закон Ньютона: F = ma, де F - сила, a - прискорення, а m - маса тіла.
Відомо, що F = 12 Н і a = 4 м/с^2.
Замінюючи ці значення у формулі, отримаємо:
12 = m * 4
Розв'язавши рівняння відносно m, ми отримуємо:
m = 12 / 4 = 3 кг
Отже, маса тіла становить 3 кг.
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:.....
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: skiliton2009
Предмет: История,
автор: peryaptaxa
Предмет: Английский язык,
автор: ayten18ayten1
Предмет: Русский язык,
автор: jhanselag19
Предмет: Химия,
автор: Аноним