Предмет: Химия,
автор: artemih778
⦁ Обчисліть масу хлоридної кислоти, яка вступила в реакцію з кальцій карбонатом, якщо виділився вуглекислий газ кількістю речовини 4 моль.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
х г 4 моль
2HCl + CaCO3 = CaCl2 + CO2↑ + H2O
n = 2 моль n = 1 моль
Знайдемо кількість речовини хлоридної кислоти:
n(HCl) = 4 * 2 : 1 = 8 моль
Обчислимо масу хлоридної кислоти
М(HCl) = 1 + 35,5 =36,5
m(HCl) = n(HCl) * М(HCl) = 8 * 36,5 = 292 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: aydosnurniyazov24
Предмет: Математика,
автор: gmiaeva05
Предмет: Биология,
автор: cergty009
Предмет: Физика,
автор: xommasupper
Предмет: Русский язык,
автор: amastasiadm