Предмет: Физика,
автор: feduksofia367
Хлопчик масою 50 кг сидить на візку масою 100 кг, що рухається зі швидкістю 2 м/с. Хлопчик стрибає з візка зі швидкістю 3 м/с в сторону руху. Яка швидкість візочка після стрибка хлопчика?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1,5 м/с
Объяснение:
m₁=50 кг;
m₂=100 кг;
V₁₂=2 м/с;
V₁=3 м/с;
V₂ ? (m₁+m₂)*V₁₂=m₁*V₁+m₂*V₂; V₂= ((m₁+m₂)*V₁₂-m₁*V₁)/m₂=
((50+100)*2-50*3)/100=1,5 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: gladijo591
Предмет: Математика,
автор: savelijkonoplyanik
Предмет: Английский язык,
автор: rurgjf
Предмет: Русский язык,
автор: Яшканагибатор228