Предмет: Физика, автор: darynapoplavskaoff

Яка маса м'яча, якщо на висоті 2 м він має потенціальну енергію 19,6 Дж? а) 1,2 кг; б) 1 кг; в) 1,5 кг; г) 9,8 кг; д) 4 кг.
з розв'язком якщо можна ​

Ответы

Автор ответа: kovalevvova374
0

Ответ:

0,98 кг.

Объяснение:

Е п=mgh значит m=Е п/gh;

m=19.6/10*2=0,98 кг

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
h=2м
Еп=19,6Дж
Знайти:
m-?
Eп=mgh→m=Eп/(gh)=19,6/(9,8*2)=1кг

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: machka246500