Предмет: Физика,
автор: vadimkruk448
Яка маса м'яча, якщо на висоті 2 м він має потенціальну енергію 19,6 Дж? а) 1,2 кг; б) 1 кг; в) 1,5 кг; г) 9,8 кг; д) 4 кг.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
ответ " г " ( 9,8 )
Объяснение:
19.5÷2=9,8
Автор ответа:
0
Ответ: 1 кг (б)
Объяснение:
Для розрахунку маси м'яча можна скористатися формулою потенціальної енергії:
E_pot = m * g * h,
де E_pot - потенціальна енергія,
m - маса м'яча,
g - прискорення вільного падіння,
h - висота.
Заміняючи відомі значення в формулу, отримаємо:
19.6 Дж = m * 9.8 м/с² * 2 м.
Розв'язавши це рівняння, отримаємо:
m = 19.6 Дж / (9.8 м/с² * 2 м) = 1 кг.
Отже, маса м'яча дорівнює 1 кг (б)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: machka246500
Предмет: Українська мова,
автор: ivankulishov201110
Предмет: Українська мова,
автор: m4870435
Предмет: Физика,
автор: enot7ark
Предмет: Информатика,
автор: atopolya