Предмет: Физика, автор: petrotkahenko

Які енергії матиме літальний апарат із масою 400 кг на висоті 2 км від землі, якщо він

горизонтально рухається зі швидкістю 72 км/год? Яка повна механічна енергія цього тіла?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 400 кг

V = 72 км/год = 20 м/с

h = 2 км = 2000 м

g = 10 м/с²

Найти: E - ?

Знайдемо кінетичну енергію:

Ек = mV²/2 = 400 * 20²/2 = 80000Дж

Знайдемо потенційну енергію:

Еп = mgh = 400 * 10 * 2000 = 8000000Дж

Повна механічна енергія є сумою кінетичної та потенційної енергії.

Е = Еп + Ек = 8000000 + 80000 = 8080000 Дж = 8080кДж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Amirmubarakshin