Предмет: Українська мова, автор: darinapotebna2

Невелика розповідь 《шиємо з бабусею》 використав у тексті прислівники, підкресли їх

Ответы

Автор ответа: Dark5S
1

Ответ:

Шиємо з бабусею – це справжнє задоволення. Вона вправна і майстерно працює над кожною деталлю. Ми разом сидимо тихенько в кімнаті, обережно вибираємо тканину і зігріваємося близькістю одна до одної. Уважно слідкуємо за кожним кроєм і без слів розуміємо одна одну.

Бабуся рухається спритно, ловко, із задумливістю. Вона швидко вишиває красиві візерунки на наших тканинах. Намагаємося допомагати їй, але наші руки ще незграбні порівняно з її вправними пальцями.

Усі дрібні шви з'єднуються міцно, ретельно, аккуратно. Ми працюємо уважно, ретельно, старанно. Іноді бабуся схвалює нашу роботу, посміхається і гордо стверджує, що ми вже наблизилися до її рівня.

Працюючи разом з бабусею, ми навчаємося терпінню, точності і дотриманню деталей. Вона навчає нас тому, що кожен шов має значення, і що ретельна робота завжди приносить задоволення.

У майстерні наші руки рухаються упевнено, майже автоматично. Ми ніжно дотикаємося до тканини, ретельно складаємо кожен шов і з гордістю розглядаємо готовий виріб. У ньому закладено турботу, любов і згуртованість нашого спільного часу з бабусею.

"Шиємо з бабусею" - це не просто заняття, це наше спільне надихання і спосіб показати свою турботу одна про одну. І навіть коли робота завершена, ми пам'ятаємо кожен момент, проведений разом, і з нетерпінням чекаємо нових проектів, коли знову зможемо зігрітися з бабусею під чарівним шумом швейної машинки.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: gulnuraabdisamatova
Предмет: Русский язык, автор: rasulevtair0
1 вариант 1. К какому стилю относится данный текст Наша речь представляет собой поток звуков. Когд человек говорит, то возникает колебания, звуковь волны, которые слушающий воспринимаеи с пом органов слуха. А) художественный Б) научный В) Официально-деловой Г) Публицистический 2. Раздел науки о языке, в котором изучаются сос слова и способы образования слов, называется А) Морфологией Б) Фразеологией В) Словообразованием г) Орфографией 3. Укажите ряд, в котором во всех словах буква Ю обозначает два звука. А) Юный, тюрьма, флюгер Б) Стою, юбилей, юноша в) Люблю, юг, люк Г) Шлю, мою, тюльпан 4. Отметьте слово с двумя приставками А) Недописать Б) Закреплять В) Приложить Г) Развеселить 5. Укажите ряд слов, в котором есть только действительные причастия. А) Приехавший, приезжающий, гонимый Б) Радовавшийся, задумавшийся, колотый B) Paccмотренный, видимый, закрытый Г) Думающий, занимавшийся, испугавший 6. Выпишите причастия: На пожелтевшей траве лежали золотые опавшие ли 7. Выпишите причастия в окончании которых надо писать букву -u-: А) Я проходил сосновые боры с застоявш..мся запахс смолы и земляники. Б) В засыпающ...м лесу стоит тишина. В) Ласточка с радостно звенящ..м смехом пронеслас прочь. Г) Ласточки летали в розовеющ..м вечернем воздухе. 8. Выпишите предложение, в котором причастный оборот выделяется запятыми. Расставьте знаки препинания, графически обозначьте его. а) От едва проснувшихся роз сжималось сердце молодое. Б) Звёздочки мерцали сквозь быстро летевшие облак В) И лось трубил, и белка молодая ловила лист летящ над землёй. г) Ты теперь не так уж будешь биться, тронутое холодком сердце 9. Выпишите действительное причастие в суффиксе которого нужно писать букву-а-или-я-: а) за стро..щимся ДОМОМ; в) кача...щиеся ветви; ветром; 10. Выпишите ряд во всех словах которого на месте пропуска пишется буква Е? А) О пропавш..й экспедици... Б) О случивш..мся н..давно 6) стел...щийся туман; г) бор..щийс-​