Предмет: Физика, автор: loneOptima

Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?
k = 0,09 мг/Кл

Виберіть одну відповідь:
10^{4} с
4*10^{4} год
4*10^{5} с
4*10^{4} с

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 4*10⁴с

Объяснение:

Дано:

I=500А

k=0,09мг/Кл=0,00000009кг/Кл

m=1,8кг

-----------------

t-?

Согласно закона Фарадея:

m=kIt, где:

k-электрохимический эквивалент;

I-сила тока;

t-время электролиза

Отсюда:

t=m/(kI)=1,8/(0,00000009*500)=40000с=4*10⁴с

Похожие вопросы