Предмет: Физика, автор: loneOptima

Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?

k = 0,09 \frac{мг}{Кл}


Виберіть одну відповідь:

10^{4} с

4*10^{4} год

4*10^{5} с

4*10^{4} с

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

4*10⁴ c

Объяснение:

I=500 А;

m= 1,8 кг;

k = 0,093*10⁻⁶ кг/Kл;

t        ?       t=1,8/(0,093*10⁻⁶*500)=38700≅4*10⁴ c

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: vikahudolij12
Предмет: Математика, автор: natakravets1961
Предмет: Алгебра, автор: byunkatee