Предмет: Физика, автор: narusevychdarisha

Скільки хвилин тривало покриття виробу шаром нікелю, якщо маса осілого на виробі нікелю 1,8 г при силі струму 2 А?
Електрохімічний еквівалент нікелю 0,3 мг/Кл.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
m=1,8г=1,8·10⁻³кг
I=2 А
k=0,3*10⁻⁶ кг/Кл
Знайти:
t-?
m=kIt
t=m/(k*I)
t=1,8·10⁻³ / (0,3*10⁻⁶*2)=3000с=50хв


narusevychdarisha: А что значит / ?
1Manka1: Дріб
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ, автор: vetalbra2k10
Предмет: Литература, автор: kotelcuksasa808