Предмет: Физика,
автор: Soomeeooneee
Допоможіть будь ласка
Скільки Урану-235 щодоби витрачається на атомній електростанції потужністю 15 МВт,
якщо ККД дорівнює 22 %? Уважайте, що внаслідок кожного поділу ядра виділяється
енергія 200 МеВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
72 г
Объяснение:
Р=15 МВт;
ККД=22 %=0,22;
Ео=200 МеВ=3,2*10⁻¹¹ Дж;
t=86400 c;
m₀=3,9*10⁻²⁵ kг;
m ? m=P*t*m₀/(ККД*Eo)=15*10⁶*86400*3,9*10⁻²⁵/(0,22*3,2*10⁻¹¹)=
0,072 кг=72 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: alihansabit161
Предмет: Химия,
автор: mewmelnis
Предмет: Математика,
автор: e4465698
Предмет: Литература,
автор: skudrina26081
Предмет: Английский язык,
автор: kagirovaaida