Предмет: Физика, автор: tayatk1611

Визначте ККД похилої площини, довжина якої 5 м, висота 1 м, якщо при підйомі по ній вантажу МАСОЮ 35КГ ЙОГО Тягнули вгору силою 80 Н. СРОЧНО!​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Дано:

l=5м

h=1м

m=35кг

F=80H

Найти:

n-?

n=Aпол/Азат=mgh/(Fl)=35*10*1/(80*5)=0,875=87,5%

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: almazovadatkaiym06
Предмет: Оʻzbek tili, автор: umidjona627