Предмет: Физика,
автор: mariabubleienikova
Під дією сили 5 кН автомобіль рухається зі швидкістю 90 км/год. Визначити потужність двигуна автомобіля.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 125кВт
Объяснение:
Дано:
F=5кН
V=90км/ч=25м/с
------------------
N-?
N=FV=5*25=125кВт
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: wwwwwxx
Предмет: Информатика,
автор: brawlstars228glent
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: alashdj2011
Предмет: Математика,
автор: azatbektybaev
Предмет: Математика,
автор: sirinoveindzi