Предмет: Физика,
автор: putinnikita66
ДАЮ 65 БАЛЛОВ СРОЧНО!!!!!!!Через провідник протягом 30 хв тече струм 5 А, і при цьому виділяється кількість теплоти 2160 кДж. Який опір провідника?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Q = I^2 * R * t
Де:
Q - кількість теплоти (в джоулях або кілоджоулях)
I - сила струму (в амперах)
R - опір провідника (в омах)
t - час (в секундах або годинах)
Значення сили струму I = 5 А і кількість теплоти Q = 2160 кДж (або 2160000 Дж), а час t = 30 хв (або 1800 сек).
Підставляємо значення в формулу і вирішуємо її відносно опору R:
2160000 = (5^2) * R * 1800
Перетворимо це рівняння:
R = 2160000 / (25 * 1800)
R ≈ 48 ом
Таким чином, опір провідника становить приблизно 48 ом
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: udjebbdhdyg
Предмет: Українська мова,
автор: kulmatytsky2010
Предмет: Литература,
автор: leo379005
Предмет: Математика,
автор: Xlice
Предмет: Українська мова,
автор: msvifer