Предмет: Физика,
автор: iralucik3110
Яку кінетичну енергію має кулька масою 0,2 кг, що рухається зі швидкістю 5 м/с на висоті 3 м?
Ответы
Автор ответа:
1
КЕ = (1/2) * m * v^2
де m - маса кульки, v - швидкість кульки.
За умовою задачі:
маса кульки (m) = 0.2 кг
швидкість кульки (v) = 5 м/с
Підставимо ці значення у формулу:
КЕ = (1/2) * 0.2 * (5^2)
Розрахуємо вираз у дужках:
КЕ = (1/2) * 0.2 * 25
Обчислимо добуток:
КЕ = 0.1 * 25
КЕ = 2.5 джоулів
де m - маса кульки, v - швидкість кульки.
За умовою задачі:
маса кульки (m) = 0.2 кг
швидкість кульки (v) = 5 м/с
Підставимо ці значення у формулу:
КЕ = (1/2) * 0.2 * (5^2)
Розрахуємо вираз у дужках:
КЕ = (1/2) * 0.2 * 25
Обчислимо добуток:
КЕ = 0.1 * 25
КЕ = 2.5 джоулів
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: julianka2011
Предмет: Обществознание,
автор: veronikaignateva756
Предмет: Физика,
автор: vasuk202010
Предмет: Английский язык,
автор: orehovovad