Предмет: Химия,
автор: ulianado803
які маси солі води змішали для отримання розчину масою 800г з масовою часткою розчиненої речовини 15%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 800 г
w(солі) = 15% або 0,15
Найти: m(солі) - ? m(Н2О) - ?
Знайдемо масу солі у розчині:
m(солі) = m(р-ну) * w(солі) = 800 * 0,15 = 120 г
Обчислимо масу води:
m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 800 - 120 = 680 г
Автор ответа:
0
Дано:
m р-ну(солі) = 800 г
ω(солі) = 15%
Знайти:
m(солі) - ?
V(води) - ?
Розв'язання:
1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 15% * 800 / 100% = 120 г;
2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 800 - 120 = 680 г;
3) V(води) = m / ρ = 680 / 1 = 680 мл.
Відповідь: Маса солі становить 120 г; об'єм води - 680 мл.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: karinanaunenk
Предмет: Другие предметы,
автор: ninjazahar056
Предмет: Українська мова,
автор: g19859944
Предмет: Русский язык,
автор: jamilyaernist10
Предмет: Английский язык,
автор: fantom5431