Предмет: Физика, автор: ydbdbw6262

М'яч масою 400 г налітає перпендикулярно на стіну зі швидкістю 15 м/с і пружно вiдбивається від неї. Визначте iмпульс сили, який подіяв на стінку. Виберіть одну відповідь: О 12 Н.c 06H.c о 1,5 кн. с О 60Н.с 0 4 кн.с 0 12 кн. с O 15 H.C​

Приложения:

emilybazh: я теж це зараз проходжу, не знаєш відповідей?

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

6 H*c

Объяснение:

m=400 г=0,4 kг;

V=15 м/с;

F*t   ?    F*t=m*V=0,4*15=6 H*c

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним