Предмет: История, автор: denisaros07

"Позитивний та негативний вплив Гетьманщини, як явища, на українські землі"
Срочно!!!Багато балів даю​

Ответы

Автор ответа: stecuk130
1

Ответ:

Гетьманщина, як період української історії, мала як позитивний, так і негативний вплив на українські землі.

Позитивними наслідками Гетьманщини можна вважати:

1. Розвиток культури та освіти. Під час Гетьманщини було створено багато шкіл, друкарень, бібліотек, що сприяло розвитку української культури та освіти.

2. Розвиток економіки. Гетьмани проводили реформи, спрямовані на розвиток економіки, зокрема, збільшення виробництва сільськогосподарської продукції та розвиток торгівлі.

3. Захист від ворогів. Гетьмани створювали військові формування, що допомагали захищати українські землі від ворогів.

Негативними наслідками Гетьманщини можна вважати:

1. Політичну нестабільність. Період Гетьманщини був характеризований постійними боротьбами за владу, що призводило до політичної нестабільності.

2. Соціальну нерівність. Гетьмани та їхні прибічники мали значний вплив на суспільство, що призводило до соціальної нерівності.

3. Втручання іноземних держав. Українські землі були предметом втручання іноземних держав, що призводило до зниження самостійності та незалежності української держави.

Объяснение:

Отже, Гетьманщина мала як позитивний, так і негативний вплив на українські землі. Вона сприяла розвитку культури та освіти, економіки та захисту від ворогів, але також призводила до політичної нестабільності, соціальної нерівності

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Rostkot
Предмет: Химия, автор: galetyr0
1. Дать характеристику химического элемента по положению в периодической системе, электронному строению атома и свойствам исходя из положения его в периодической таблице. Элемент для характеристики первый в схеме превращений варианта.2. Осуществить превращение. Написать уравнения реакций взаимодействия по схеме. Реакции, являющиеся окислительно – восстановительными, записать по форме записи таких уравнений с расстановкой степени окисления, составлением электронных уравнений и электронного баланса, указанием процессов и веществ окислителя и восстановителя. Уравнения реакций, которые возможно записать как ионно-молекулярные, записать как ионно-молекулярные и определить, происходит ли эта реакция до конца.
3. Для каждой реакции определить тип (соединения, замещения, разложения, обмена).
4. Дать названия веществам в цепочке превращения.
Al → Al2(SO4)3 → Al(OH)3 → Al2O3 →Na3AlO3
(Можно хотябы какой-то номер выполнить, не обязательно все)