Предмет: Физика, автор: daskadmitrenko85

СРОЧНО!!!
При напрузі 24 В на пластинах конденсатора накопичився заряд 6·10-4 Кл. Знайдіть ємність конденсатора. 25 мкФ 250 Ф 144.10-40 144 мкФ​

Ответы

Автор ответа: syann
0

Объяснение:

Ємність конденсатора можна визначити, використовуючи формулу:

C = Q / V,

де C - ємність конденсатора, Q - накопичений заряд, V - напруга на пластинах конденсатора.

За наданими даними:

Q = 6·10^(-4) Кл,

V = 24 В.

Підставляємо ці значення у формулу:

C = (6·10^(-4) Кл) / (24 В) = 0.000025 Ф.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Katja5689
Предмет: Алгебра, автор: alinochkazakaryan