Предмет: Химия,
автор: ivanceremsina
Обчисліть масу осаду, утвореного внаслідок взаємодії натрію карбонату з магній хлоридом масою 25 г.
Ответы
Автор ответа:
1
Щоб обчислити масу осаду, утвореного внаслідок взаємодії натрію карбонату з магній хлоридом, спочатку потрібно скласти рівняння реакції між цими речовинами. Реакція буде мати наступний вигляд:
Na2CO3 + MgCl2 -> MgCO3 + 2NaCl
За реакційним рівнянням видно, що масове співвідношення між натрію карбонатом і магній хлоридом дорівнює 1:1. Отже, маса натрію карбонату буде також 25 г.
Таким чином, маса осаду, що утворюється, буде рівна масі магній карбонату (MgCO3), який є осадом у цій реакції.
Молекулярна маса MgCO3:
M(Mg) = 24.31 г/моль
M(C) = 12.01 г/моль
3 * M(O) = 3 * 16.00 г/моль = 48.00 г/моль
M(MgCO3) = M(Mg) + M(C) + 3 * M(O) = 24.31 г/моль + 12.01 г/моль + 48.00 г/моль = 84.32 г/моль
Тепер можемо обчислити масу магній карбонату (MgCO3):
Маса MgCO3 = маса натрію карбонату = 25 г
Таким чином, маса осаду, утвореного внаслідок реакції натрію карбонату з магній хлоридом, буде 25 г.
Na2CO3 + MgCl2 -> MgCO3 + 2NaCl
За реакційним рівнянням видно, що масове співвідношення між натрію карбонатом і магній хлоридом дорівнює 1:1. Отже, маса натрію карбонату буде також 25 г.
Таким чином, маса осаду, що утворюється, буде рівна масі магній карбонату (MgCO3), який є осадом у цій реакції.
Молекулярна маса MgCO3:
M(Mg) = 24.31 г/моль
M(C) = 12.01 г/моль
3 * M(O) = 3 * 16.00 г/моль = 48.00 г/моль
M(MgCO3) = M(Mg) + M(C) + 3 * M(O) = 24.31 г/моль + 12.01 г/моль + 48.00 г/моль = 84.32 г/моль
Тепер можемо обчислити масу магній карбонату (MgCO3):
Маса MgCO3 = маса натрію карбонату = 25 г
Таким чином, маса осаду, утвореного внаслідок реакції натрію карбонату з магній хлоридом, буде 25 г.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: koreniuksasa2910
Предмет: История,
автор: chabsimarya
Предмет: Геометрия,
автор: kodalkarina99
Предмет: Русский язык,
автор: gulanluda
Предмет: Английский язык,
автор: abduvohid030898