Предмет: Физика,
автор: Fg52
Потужність двигуна підйомної машини 5 кВт. Якої маси вантаж вона може підняти на висоту 20 м за 5 хв?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
Р=5 кВт=5*10^3 Вт.
h=20 м;
t=5 хв=5*60=300 сек;
m-?.
A=P*t=m*g*h, звідси знаходимо масу вантажу:
m=P*t/g*h=5*10^300/9,81*20=7645 кг=7,645 т.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: timsemka378
Предмет: Биология,
автор: Ykreina
Предмет: Окружающий мир,
автор: lesyagrebinaha
Предмет: Математика,
автор: Karasik1234
Предмет: Информатика,
автор: vanarudskoj487