Предмет: Физика,
автор: naomiroblox824586
Наприкінці місяця господарка зняла показ лічильника 2354,0. Визначте вартість спожитої енергії за місяць електроенергії, якщо на початок місяця показ лічильника був 2179,0 кВт год, а тариф становить 1,4 грн за 1 кВт год
Ответы
Автор ответа:
1
Для визначення вартості спожитої енергії за місяць, спочатку необхідно визначити кількість спожитої енергії. Це можна зробити, віднявши початкове значення лічильника від кінцевого значення:
Кількість спожитої енергії = 2354,0 кВт год - 2179,0 кВт год = 175,0 кВт год
Потім, для визначення вартості, треба помножити кількість спожитої енергії на тариф:
Вартість спожитої енергії = 175,0 кВт год * 1,4 грн/кВт год = 245,0 грн
Таким чином, вартість спожитої енергії за місяць становить 245,0 грн.
Кількість спожитої енергії = 2354,0 кВт год - 2179,0 кВт год = 175,0 кВт год
Потім, для визначення вартості, треба помножити кількість спожитої енергії на тариф:
Вартість спожитої енергії = 175,0 кВт год * 1,4 грн/кВт год = 245,0 грн
Таким чином, вартість спожитої енергії за місяць становить 245,0 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: sashatomasevic4
Предмет: Другие предметы,
автор: nikolplita33
Предмет: Математика,
автор: babayevzulfu2010
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: vikasprygina03