Предмет: Химия,
автор: olyaolyadrebot
Даю 100 б
Визначте масу глюкози, яка утвориться в результаті фотосинтезу, якщо у реакцію вступа 448 л вуглекислого газу(н.у.)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(CO2) = 448 л
Найти: m(C6H12O6) - ?
М(C6H12O6) = 12 * 6 + 1 * 12 + 16 * 6 = 180 г/моль
Складемо РХР:
448 л х г
6CO2 + 6H2O → C6H12O6 + 6O2
n = 6 моль n = 1 моль
Vm= 22,4 л/моль M = 180 г/моль
V = 134,4 л m = 180 г
448 л (СО2) - х г (C6H12O6)
134,4 л (СО2) - 180 г (C6H12O6)
m(C6H12O6) = 448 * 180 : 134,4 = 600 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: nikolplita33
Предмет: Математика,
автор: babayevzulfu2010
Предмет: Физика,
автор: repmonster069
Предмет: История,
автор: vikasprygina03
Предмет: Физика,
автор: Dasha3359337324788