Предмет: Українська література, автор: 27jq927cpj

відродження національної свідомості, ідентичності, патріотичних почуттів через поетичні образи створені українськими поетами"
СРОЧНО!!!‘б

Ответы

Автор ответа: katenohok
1
Відродження національної свідомості, ідентичності та патріотичних почуттів може бути досягнуте через поетичні образи, створені українськими поетами. Поезія має велику силу впливу на нас, вона може збуджувати почуття, розпалювати емоції та надихати на дії.

Українські поети відтворюють у своїх творах образи, які відображають красу української природи, історію, культуру та національну ідентичність. Вони описують рідну землю, гори, степи, річки, розкриваючи їхню унікальність і прекрасність. Через метафори, образні засоби та поетичну мову вони передають глибинні почуття і сприяють формуванню патріотичного ставлення до своєї Батьківщини.

Поетичні образи українських поетів можуть викликати в нас гордість за свою країну, розкрити національні символи і традиції, розповісти про героїчні подвиги українського народу. Ці образи можуть також активізувати пам'ять про важкі історичні події, які сформували нашу національну свідомість.

Через поетичні образи ми можемо збагнути глибину нашого національного буття, почути голос минулого і відчути силу нашої нації. Вони створюють простір для задуму, роздумів про наше місце в світі, наші корені і цінності. Вони надихають на дії, на відстоювання своїх прав і інтересів, на визначення свого місця в майбутньому.

Таким чином, поетичні

образи, створені українськими поетами, є важливим інструментом для відродження національної свідомості, ідентичності та патріотичних почуттів. Вони допомагають нам підтримувати зв'язок зі своєю культурою, сприяють формуванню почуття гордості за свою країну і мотивують нас до дій на благо України.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sevilia3743
Предмет: Другие предметы, автор: az888888888888888888
Предмет: История, автор: dmitrocuhrij
Предмет: Русский язык, автор: nazarenkokeksik
ПОЖАЛУЙСТА



Язык это продукт обществе(н, нн).. деятельност.. это отличительн.. особе(н, нн)ость общества.

А зачем нужен язык? Для чего нужна человеку (члено)раздельн.. речь?

(Во)первых для того чтобы люди могли обменива(т,ть)ся мыслями при всякого рода совмес..ной деятельност.. то есть он нужен как средство общения.

(Во)вторых язык нужен для того чтобы сохранять и закреплять кол..ективный опыт человечества достижения обществе(н, нн)ой практик.. . Когда Архимед открыл свой закон то первое что он при этом сделал – сформулировал этот закон в словах выразил свою мысль так что она стала доступной для понимания и его совреме(н,нн)икам и нам далеким потомкам. Когда вы учитесь в школ.. вы усваива..те достижения обществе(н, нн)ого опыта по учебникам где необходимые сведения изложены в языков.. форме.

Наконец (в)третьих язык нужен для того чтобы человек мог с его помощью выразить свои мысли чувства эмоции. Например в стихах человек передает самые сокрове(н,нн)ые мысли чувства переживания. И все это благодаря языку.

Без языка не было(бы) самого человека потому что все то что есть в нем человеческого связано с языком выражается в языке и закрепляется в языке.



(А.А. Леонтьев «Путешествие по карте языков мира»)



Выполните практическое задание:

Прочитайте текст, сделайте ПИСЬМЕННО анализ по плану:

1) Спишите текст, вставьте пропущенные орфограммы и пунктограммы.

2) Определите тему текста.

3) Определите основную мысль текста.

4) Выделите микротемы.

5) Определите тип текста.

6) Определите стиль текста.

7) Укажите используемые стилистические средства.​