Предмет: Физика,
автор: iphonehappylife
У циліндрі під поршнем є гелій. Для його нагрівання за сталого тиску було втрачено 10 кДж теплоти. Визначте зміну внутрішньої енергії та роботу, виконану газом. Розв‘яжіть задачу по фізиці із Дано: та Розв‘язання
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
Q = 10 кДж = 10 000 Дж
Найти: ΔU -? A -?
Обчислимо кількість переданої теплоти:
Q = ν *R *ΔT * (i/2 + 1), де i = 3 - число ступенів свободи атомарного гелію
Q = (3/2 + 1) * ν* R* ΔT = (5/2) * ν* R* ΔT = 2,5 * ν* R* ΔT =>
ν * R* ΔT = Q / 2,5 = 10000 / 2,5 = 4000 Дж
Знайдемо роботу, виконану газом:
A =ν * R* ΔT = 4 000 Дж
Зміна внутрішньої енергії з першого початку термодинаміки:
Q = ΔU + A
ΔU = Q - A = 10000 - 4000 = 6000 Дж = 6 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: petrovoat950
Предмет: Українська мова,
автор: zubkodmitro488
Предмет: География,
автор: niklame745
Предмет: Алгебра,
автор: piootel201846
Предмет: Русский язык,
автор: axmadovashaxlooo