Предмет: Химия,
автор: artem363217
3. При окисненні кальцію утворився оксид кальцію кількістю речовини 3 моль.Який обєм кисню при цьому витратиться
Допоможііть СРОЧНОО ПЖПЖПЖПЖПП
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
х л 3 моль
O2 + 2Ca → 2CaO
n = 1 моль n = 2 моль
n(О2)= 3 * 1 : 2 = 1,5 моль
V(O2) = n(О2) * Vm = 1,5 * 22,4 = 33,6 л
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: voytko83
Предмет: Биология,
автор: imoa63875
Предмет: Математика,
автор: michaelkostanay3
Предмет: Русский язык,
автор: ly4e
Предмет: Математика,
автор: BarsLD