Предмет: Физика,
автор: polinkabidada
ТЕРМІНОВО!!!!!Яку максимальну потужність може розвинути водяне колесо, якщо на нього тече вода зі швидкістю 2 м/с по трубі перерізом 0,5 м
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
4 kBт
Объяснение:
V=2 м/с;
S=0,5 м²;
P ? P=m*g*L/t =V*S*ρ*V²=V³*S*ρ=2³*0,5*1000=4000 Bт=4 kBт
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: patriottechno09
Предмет: Русский язык,
автор: sabina7841521
Предмет: Литература,
автор: ikari9373
Предмет: История,
автор: adbulsahmuhammed
Предмет: Геометрия,
автор: shtermanboy