Предмет: Химия, автор: Salo986

ТЕРМІНОВО!!! ХІМІЯ!!!


Визначте кількість речовини, масу та об’єм (н. у.) 1,8 ∙ 10²³молекул чадного газу СО?

Ответы

Автор ответа: san4esso31
0

Відповідь:

8,372 г

Пояснення:

M = 12 + 16 = 28(г/моль)

n = \frac{N}{Na} =\frac{1.8 * 10^{23} }{6,02*10^{23}} = 0,299

m = 0,299 * 28 = 8,372


san4esso31: ПОЗНАЧ, БУДЬ ЛАСКА, МОЮ ВІДПОВІДЬ ЯК НАЙКРАЩУ!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vakulenkokarina409