Предмет: Физика,
автор: megalkoilla
Під час піднімання гранітної плити на висоту 20 м виконують роботу 245 кДж. Який обєм плити ,якщо густина граніту 2500 кг/м³. з розв'язанням
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:V = m / p
m - масса
р - плотность ( 2500 кг / м³ )
m = F / g
F - сила
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
F = A / S
A - работа ( 245 кДж = 245000 Дж )
S - путь ( 20 м )
F = 245000 / 20 = 12250 H
m = 12250 / 10 = 1225 кг
V = 1225 / 2500 = 0,49 м³
Пояснення:З розв'язанням!
(≡^∇^≡)
megalkoilla:
МОЖНА РОЗПИСАТИ НА ЗОШИТІ
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: mindzi290
Предмет: Литература,
автор: milenaaly18
Предмет: Русский язык,
автор: mahdiybadirov47
Предмет: Информатика,
автор: sibitochekk
Предмет: Экономика,
автор: nastyanastena2