Предмет: Химия,
автор: maksytbei
Масові частки елементів у складі речовини становлять Карбон 82, 76% і Гідроген. Густина речовини становить 2,59 г/л. Знайдіть молекулярну формулу.
dyexfnf:
Густина речовини за чим?? До чого прирівнюватися?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(C) = 82,76%= 0,8276
p = 2,59 г/л
Найти: CxHy - ?
p = m/Vm звідси знайдемо молярну масу речовини:
m(СхНу) = p * Vm = 2,59 * 22,4 = 58 г/моль
Обчислимо масову частку Гідрогену:
w(Н) = 100% - 82,76% = 17,24% або 0,1724
Знайдемо кількість речовини елементів:
n(C) = w(C) * m(СхНу)/М(С) = 0,8276 * 58/12 = 4 моль
n(Н) = w(Н) * m(СхНу)/М(Н) = 0,1724 * 58/1 = 10 моль
n(C) : n(Н) = 4 : 10
Формула речовини: С4Н10 - бутан
Похожие вопросы