Предмет: Физика, автор: annasmogol11

Тіло масою 10 кг рухається із швидкістю 4 м/с. Яка його кінетична енергія?

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Дано:

m=10кг

v=4м/с

Знайти:

Ек-?

Ек=mv²/2=10*4²/2=80Дж

Автор ответа: anastasiahodos32
0

Ответ:

Еk–80 Дж

Объяснение:

Дано:

m=10 кг

V= 4 м/с

Знайти:

Еk–?

Розв'язок:

Ek=mV²/2

Ek=10*4²/2=80 (Дж)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sugra80sa