Предмет: Химия,
автор: blaezru
Визначити формулу вуглеводню, якщо масова частка Карбону в сполуці складає-0,875, а відносна густина газу по повітрю дорівнює-1,45.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(C) = 0,875
D(повітря) = 1,45
Найти: CxHy - ?
Обчислимо масову частку Гідрогену:
w(Н) = 1 - 0,875 = 0,125
Знайдемо молекулярну масу сполуки:
m(CxHy) = D(повітрям) * M(повітрям) = 1,45 * 29 = 42 г/моль
Знайдемо кількість речовини елементів:
n(C) = w(C) * m(CxHy)/М(С) = 0,875 * 42/12 = 3 моль
n(Н) = w(Н) * m(CxHy)/М(Н) = 0,125 * 42/1 = 6 моль
n(C) : n(Н) = 3 : 6
Формула речовини: С3Н6
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: seraaamina
Предмет: Українська мова,
автор: d31948439
Предмет: Математика,
автор: DenisUkranianlol
Предмет: Математика,
автор: anaomrouyv
Предмет: Биология,
автор: mirjitel