Предмет: Химия, автор: goodkim02060122

Яку масу солі та об'єм води необхідно взяти для приготування 80 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 15% ?

СРОЧНО!!!!!
Будьласка допоможіть мені це дуже важливо!!!

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m р-ну(речовини) = 80 г

ω(речовини) = 15%

Знайти:

m(речовини) - ?

V(води) - ?

Розв'язання:

1) m(речовини) = ω * m р-ну / 100% = 15% * 80 / 100% = 12 г;

2) m(води) = m р-ну(речовини) - m(речовини) = 80 - 12 = 68 г;

3) V(води) = m / ρ = 68 / 1 = 68 мл.

Відповідь: Маса речовини становить 12 г; об'єм води - 68 мл.

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: igorblyds1303
Предмет: История, автор: klublove