Предмет: Химия,
автор: ReFFin7989
Органічну речовину дихлороетан Використовують у сільському господарстві для знезараження зерносховищ. Обчисліть масову частку Хлору в цій речовині. Відповідь дайте у відсотках, округліть до десятих і розділіть комою, наприклад, 12,5
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: молекулярная формула дихлороэтана (C2H4Cl2)
Решение:
Найдем молярную массу хлора (Cl):
Атомная масса хлора = 35.45 г/моль
Найдем молярную массу дихлороэтана:
Молярная масса C2H4Cl2 = (2 * 12.01 г/моль) + (4 * 1.01 г/моль) + (2 * 35.45 г/моль) = 98.96 г/моль
Найдем массовую долю хлора в дихлороэтане:
Массовая доля хлора = (масса хлора / масса дихлороэтана) * 100%
Масса хлора = 2 * 35.45 г/моль = 70.9 г/моль
Массовая доля хлора = (70.9 г/моль / 98.96 г/моль) * 100% ≈ 71.6%
Таким образом, массовая доля хлора в дихлороэтане составляет около 71.6%.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: arinalomako160
Предмет: Алгебра,
автор: davidsidorov33
Предмет: География,
автор: telefonkovel073
Предмет: История,
автор: Fcbggj
Предмет: Математика,
автор: Lencikhapun