Предмет: Физика,
автор: oleksandrkvasnica233
Якою є потужність механізму, якщо за 15 с він виконує роботу 30 кДж
Відповідь записати у кВт
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
t=15c
A=30кДж
Знайти:
N-?
N=A/t=30кДж/15с=2кВт
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mAKsIm2180
Предмет: Литература,
автор: nazira9975
Предмет: Информатика,
автор: romanstarusko32
Предмет: Литература,
автор: 11111176778