Предмет: Химия,
автор: antonpal2008
Визначити кількість речовини хлоридної кислоти яка необхідна для нейтралізації натрій гідроксиду масою 4г.
ДОПОМОЖІТЬ ШВИДКО БУДЬ ЛАСКА
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
3.65г
Объяснение:
HCl+NaOH=NaCl+H2O
n(NaOH)=4/40=0.1
n(HCl)=0.1*1\1=0.1
m(HCl)=0/1*36.5=3.65г
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: sashacaramel01
Предмет: Українська мова,
автор: anna31808
Предмет: Химия,
автор: ZIStrong
Предмет: Алгебра,
автор: acrobat66