Предмет: Химия,
автор: ikaossikaossik
помогите ажажпжеззехе
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1.
Знайдемо кількість речовини СО2:
n(CO2) = V(CO2)/Vm =2,24/22,4 =0,1 моль
m(CO2) = n(CO2)/ M(CO2) = 0,1 * 44 = 8,8г
2)
М(Р2О3) = 31 * 2 + 16 * 3 = 110г/моль
n(P2O3)= m(P2O3)/М(Р2О3) = 33/110 = 0,3 моль
N(P2O3) = n(P2O3) * Na = 0,3 * 6,02* 10²³ = 1,806 * 10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Amagad
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: kseniyanam
Предмет: Алгебра,
автор: sazhinacaterinaua