Предмет: Физика,
автор: lapockalapuska88
у якої лампи опір нитки розрядження більший : потужністю 50Вт чи 100 Вт, якщо вони з'єднані паралельно? відповідь обгрунтувати
даю 30 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
U1 = U2 = U
P1 = 50Вт
P2 = 100Вт
R1/R2 = ?
P = U^2 / R
R1 = V^2 / P1
R2 = V^2 / P2
R1/R2 = (V^2 / P1) / (V^2 / P2) = P2 / P1 = 100 / 50 = 2 Раза
Сопротивление у лампы с мощностью 50 Вт сопротивление в 2 раза больше чем у другой лампы
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: vadym77716
Предмет: Английский язык,
автор: nicolauscovalens
Предмет: Українська література,
автор: riabkoanastasia09
Предмет: Химия,
автор: RalFeee