Предмет: Физика,
автор: adudkam6
Потужність двигуна 50 кВт. Яку роботу він виконує за
2 хв?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
N = 50 000 Вт
t = 120 с
А - ?
А = N×t = 50 000 Вт × 120 с = 6 000 000 Дж
В-дь: А = 6 МДж
Похожие вопросы