Предмет: Физика, автор: catanastasia88

ДАЮ 100 БАЛЛІВ!!!

Вантаж масою 800 г піднімають із силою 2Н вздовж похилої площини на висоту 10 см, ККД якої 80%. Обчислити довжину похилої площини.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 800 г = 0,8 кг

F = 2 Н

h = 10см = 0,1 м

q = 10 н/кг

η = 80% або 0,8

Найти: L - ?

η = (m * g * h) / FL   =>  L = (m * g * h)/η * F

L = (0,8 * 10 * 0,1)/0,8 * 2 =0,8/1,6 = 0,5 м

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nodiraaxmedova094
Предмет: Математика, автор: yugovaeliza