Предмет: Химия,
автор: neponchik3
обчисліть масову частку солі у розчині який утворився при розчині солі масою 10г у воді масою 390г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Щоб обчислити масову частку солі у розчині, спочаткутреба знайти загальну масу розчину, яка дорівнює сумі маси солі та води:
маса рпотрібно знайти масу розчину, у якому розчинена сіль. Для цього треба додати масу солі до маси води:
маса розчину = маса солі + маса води = 10 г + 390 г = 400 г
Тепер можна обчислити масову частку солі у розчині, використовуючи формулу:
масова частка солі = (маса солі / маса розчину) * 100%
масова частка солі = (10 г / 400 г) * 100% = 2.5%
Отже, масова частка солі у розчині становить 2.5%.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Shido1202
Предмет: Алгебра,
автор: zuffiesolla
Предмет: Геометрия,
автор: carosaralova
Предмет: Английский язык,
автор: Kristosiiik888765