Предмет: Физика,
автор: evaom100
Срочно! Гепард масою 70 кг , під час полювання на газелей, досягає швидкості руху 108 км/год і висоти у стрибку 1,5 м. Яку повну механічну енергію він має в цю мить? Відповідь подайте у кілоджоулях.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m=70кг
v=108км/год=30м/с
h=1,5м
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=70*30²/2=31500Дж
Eп=mgh=70*10*1,5=1050Дж
Е=31500+1050=32550Дж=32,55кДж
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: dafnalafe17
Предмет: Английский язык,
автор: varvaratymkiv2011
Предмет: Українська мова,
автор: 0a0r0t0e0m0
Предмет: Английский язык,
автор: 11111111243
Предмет: Математика,
автор: manyaman005