Предмет: Физика, автор: denok77

17. Якої висоти має бути паралелепіпед довжиною 40 см і шириною 5 см, щоб
його об'єм дорівнював об'єму циліндра з радіусом 5 см і висотою 20 см?
Результати округли до цілих.
Ответ на Украинском плиз

Ответы

Автор ответа: direttxq
2

Ответ:

Ответ: 8 см

Объяснение: сначала узнаем объем цилиндра: V=πR²*h=π*25*20=1570 cм³

Объем параллелепипеда равен произведению площади основания на высоту. V=Sосн/h;

Находим площадь основания: Sосн=40*5=200см³

Находим высоту параллелепипеда: h=1570/200=7,85=8см


denok77: Я просил на Украинском
Похожие вопросы