Предмет: Химия,
автор: dloriygslifhkj
який об'єм карбон (ІV) оксиду утвориться при окисненні 0,24г вуглецю?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
0,24 г х л
С + О2 = СО2
Знайдемо кількість речовини вуглецю:
n(C) = m(C)/ М(С) = 0,24/12 = 0,02 моль
З РХР бачимо, що n(C) : n(CО2)= 1 : 1, тобто n(CО2) = n(C) = 0,02 моль
Обчислимо об'єм карбон (ІV) оксиду:
V(CO2) = n(CО2) * Vm = 0,02 * 22,4 = 0,448 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: dovgiirostik16
Предмет: Литература,
автор: gannadeznuk714
Предмет: История,
автор: liknastya7
Предмет: Математика,
автор: dshopzigansha
Предмет: Обществознание,
автор: VirusFifer