Предмет: Химия, автор: kira6151

Обчисліть і вкажіть масову частку кухонної солі у розчині, який утворився при розчиненні солі масою 20 г у воді масою 180 г

Ответы

Автор ответа: sergomeloman
1

Ответ:

10%

Объяснение:

У даному випадку, маса розчиненої речовини (солі) дорівнює 20 г, а маса розчину (води і солі) дорівнює сумі маси солі та маси води, тобто 20 г + 180 г = 200 г.

Масова частка (%) = (20 г / 200 г) * 100% = 0.1 * 100% = 10%

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: manakalona58