Предмет: Химия, автор: molekylaa

Який о'бєм водню (н.у) виділяється під час реакції 74,25г алюмінію з хлоридною кислотою??​

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
1

Дано:

m(Al) = 74,25 г

Найти:

V(H2) - ?

Решение:

2Al + 6HCl => 2AlCl3 + 3H2

n=m/M

n(Al) = 74,25/27 = 2,75 моль

n(H2) = 1,5n(Al) = 1,5 × 2,75 = 4,125 моль

V=Vm

Vm = 22,4 л/моль

V(H2) = 4,125 × 22,4 = 92,4 л

Ответ: 92,4 л

Похожие вопросы