Предмет: Физика,
автор: kuraxovka67
Підйомником піднімають сталевий лист на висоту 1 м.Визначте роботу підйомником . Розміри сталевого листа6х1,5х0,1
kuraxovka67:
помогите пж
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
h=1м
а=6
b=1,5
c=0,1
ρ=7800кг/м³
Знайти:
А-?
А=mgh
m = V * ρ = (6+1,5+0,1)*7800 = 7020кг
А = 7020*10*1 = 70200Дж
h=1м
а=6
b=1,5
c=0,1
ρ=7800кг/м³
Знайти:
А-?
А=mgh
m = V * ρ = (6+1,5+0,1)*7800 = 7020кг
А = 7020*10*1 = 70200Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ksaanjixd
Предмет: История,
автор: tarnado777pa
Предмет: Математика,
автор: mikuladenis05
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: Аноним