Предмет: Физика,
автор: sofiaboss60
4. До джерела струму з напругою 10.2 В приєднали три однакових резистори опорами по 0.7 КОМ. Визначте загальну потужність струму.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
U=10,2 B;
R1=R2=R3=0,7 кОм=0,7*10^3 Ом=700 Ом.
Знайти Р.
1. Якщо резистори R1, R2 та R3 з'єднані паралельно, то загальний опір кола, буде рівний:
R=R1/n, де n-кількість однакових за опором паралельно-з'єднаних резисторів, для нашого випадку, n=3, тоді:
R=R1/3=700/3=233,3 Ом. Тоді загальна потужність струму, буде рівна:
Р=(U^2)/R=(10,2^2))/233,3=0,446 Вт=446*10^-3 Вт=446 мВт.
2. Якщо резистори з'єднані послідовно, то загальний опір кола, буде рівний:
R=R1*n, де n-кількість однакових за опором послідовно-з'єднаних резисторів, для нашого випадку, n=3, тоді: 0
R=700*3=2100 Ом=2,1*10^3 Ом=2,1 кОм. Тоді загальна потужність струму, буде рівна:
Р=(U^2)/R=(10,2^2)/2,1*10^3=0,0495 Вт=495*10^-3 Вт=495 мВт.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: k08948003
Предмет: Українська мова,
автор: Margarita2023
Предмет: Математика,
автор: sonka11042011
Предмет: Биология,
автор: sasasevcov34
Предмет: Английский язык,
автор: yedhje