Предмет: Физика,
автор: guseingasanov1000
Амперметр, ввімкнутий в коло (див. малюнок) показує 0,2А. Чому
дорівнює напруга на цієї ділянки кола?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано:
R1=6 Ом;
R2=3 Ом;
R3=6 Ом.
І3=0,2 А.
Знайти U.
1. Знаходимо напругу на другому та третьому резисторі:
U2=U3=I3*R3=0,2*6=1,2 B.
2. Знаходимо струм, який проходить через другий резистор:
І2=U2/R2=1,2/3=0,4 A;
3. Знаходимо загальний струм у колі:
І=І1=I2+І3=0,4+0,2=0,6 А, де І1-струм, який проходить через перший резистор.
4. Знаходимо напругу на першому резисторі:
U1=I1*R1=0,6*6=3,6 B;
5. Тоді напруга на ділянці кола, буде рівна:
U=U1+U2=3,6+1,2=4,8 B.
Объяснение:
guseingasanov1000:
Спасибо большое)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: NeytonBan
Предмет: Математика,
автор: danadzamanaeva2
Предмет: Другие предметы,
автор: Marta20233333
Предмет: Русский язык,
автор: pashagulko
Предмет: Обществознание,
автор: yazilyakhayrul