Предмет: Физика, автор: vladilnickij3

ТЕРМІНОВО❗️Прошу допомогти.
3 човна масою 200 кг, що рухається зі швидкістю 1 м/с, у горизонтальному напрямі стрибає хлопчик масою 50 кг зі швидкістю 3 м/с. Яка швидкість човна після стрибка хлопчика, якщо він стрибає з носа човна по ходу руху?​

Ответы

Автор ответа: juliaukacool01
0

Ответ:

Для вирішення цієї задачі ми можемо використати закон збереження імпульсу.

Закон збереження імпульсу стверджує, що сума імпульсів системи тіл до та після взаємодії залишається постійною.

Перед стрибком хлопчика човн рухається зі швидкістю 1 м/с. Після стрибка човн продовжує рухатися, але тепер з іншою швидкістю. Якщо позначити швидкість човна після стрибка як V, а швидкість хлопчика після стрибка як v, то можемо записати рівняння збереження імпульсу:

(m1 * V) + (m2 * v) = (m1 * v1) + (m2 * v2),

де m1 та m2 - маси човна та хлопчика відповідно, v1 та v2 - швидкості човна до та після стрибка, V - швидкість човна після стрибка, v - швидкість хлопчика після стрибка.

Підставляючи дані з задачі, отримуємо:

(200 кг * V) + (50 кг * 3 м/с) = (200 кг * 1 м/с) + (50 кг * v2).

200V + 150 = 200 + 50v2.

200V - 50v2 = 50.

Виражаємо V:

V = (50 + 50v2) / 200.

Замінюємо значення v2 = 3 м/с:

V = (50 + 50 * 3) / 200 = (50 + 150) / 200 = 200 / 200 = 1 м/с.

Таким чином, швидкість човна після стрибка хлопчика буде 1 м/с у напрямку руху човна.


vladilnickij3: дякую )
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: nzkkubanychbekova
Предмет: Информатика, автор: hristivavitenko2012
Предмет: Українська мова, автор: lera040619
Предмет: Физика, автор: akinkeev